Вознесенська гімназія "Орієнтир"

Гурток "Юні миротворці"

На протязі  навчального року в гімназії  працює гурток «Юні миротворці» до складу якого входять учні 9-10 класів.

Гуртківці під керівництвом Кригіна В.А. на протязі навчального року проводили бесіди,виховні заходи на військово-патріотичну, екологічну тематику знайомились з миротворчою та волонтерською діяльністю в Україні та інших країнах світу, оволодівали навичками самостійно досліджувати різноманітні проблеми та явища суспільного життя а також шукати, аналізувати та узагальнювати інформацію, користуватися міжнародно-правовими актами.

Гуртківці на протязі навчального року займалися і практичними завданнями:

- готували бажаючих учнів гімназії до вступу в гурток «Юні миротворці»;

- знайомились з історичними та культурними пам’ятками рідного краю;

- оволодівали туристськими навичками, правиламипроведеннярятувальнихробіт та основами  першої медичної  допомоги;

- набували навичок виживання в екстремальних умовах;

- оволодівали основами стройової підготовки  та правилами стрільби із

пневматичної зброї;

- приймали участь в трудових десантах.

Все це дозволило спрямувати гуртківців на формування у них почуття патріотизму, миротворчості, популяризацію здорового способу життя та зміцнення особистого здоров’я.