Вознесенська гімназія "Орієнтир"

Фізичне виховання

Процес розвитку фізичної культури під час навчання в сучасній школі та в позаурочний час має специфічні особливості, які сприяють фізичному розвитку дитини та збереженню її здоров'я. Піклування про моральне та духовне здоров'я молоді, її фізичне зростання – є пріоритетним напрямком роботи. Згідно з річним планом у гімназії проводилася робота з формування  здорового способу життя, висвітлювання проблеми шкідливих звичок,  попередження травматизму, спортивно-масова робота.

У вересні  традиційно  проводиться  Олімпійський  тиждень. В рамках тижня  проходить Олімпійський урок, урочиста лінійка, присвячена Олімпійському руху в Україні, конкурсна  розважальна програма «Енергія спортивного танку».

Протягом навчального року під керівництвом вчителя фізкультури Федорця В.Г. проводились: свято до Дня фізичного виховання, Збройних Сил України, спортивна програма «Веселі старти», рухливі перерви, цікаві вранішні зарядки, спортивні змагання  на кубок  гімназії «Я - Чемпіон», змагання з футболу, численні  районні змагання з різних видів спорту. Є значні успіхи юних спортсменів гімназії на районному рівні: у змаганнях з футболу,  баскетболу. Є яскраві учнівські спортивні особистості, які  потребують і подалі кропіткої підготовки.

Учні школи приймають участь в шкільних та районних змаганнях з різних видів спорту: футбол, баскетбол, легка атлетика, крос. Контингент учасників - школярі, дівчата і хлопці (10-16 років). Спортивні навички, фізичний розвиток учні здобувають на заняттях гуртків фізкультурно - спортивного напрямку, що працює  в гімназії. Таким чином, в позаурочний час учні продовжують фізичний розвиток.

Для збільшення рухової активності школярів в навчальний процес включаються фізкульт- хвилинки, проводяться спортивні свята: «Козацькі розваги», «Козацький гарт», Дні здоров’я,  ціла низка оздоровчих заходів на канікулах .